Magiczne Ogrody w Janowcu

Magiczne Ogrody

Magiczne Ogrody to pierwsze rodzinne miejsce w Polsce o tematyce baśniowej i fantastycznej. Park został stworzony z myślą o dzieciach, które uwielbiają odkrywać historię bajecznych istot oraz tajemnice różnorodnych krzewów i kwiatów. Ogrody w Janowcu to niepowtarzalne miejsce sensorycznych doświadczeń, wspomagające rozwój i wyobraźnię dziecka. Mnóstwo atrakcji rozbudzi jego ciekawość, podbuduję pewność siebie i odwagę. Kontakt z naturą i świeże powietrze umili spędzony wspólnie z rodziną wakacyjny czas.

Oryginalna baśniowa kraina

Park w Janowcu to niesamowite miejsce, które marzy się każdemu dziecku. Tutaj można spotkać prawdziwe postacie z bajek! Krasnale, księżniczki, wróżki, skrzaty, rycerze, zamki, drzewa z oczami, smoki to tylko jedne z niewielu atrakcji które czekają na najmłodszych. Magiczne ogrody to kraina pełna baśniowych niespodzianek, tajemniczych miejsc i pięknych zaczarowanych roślin i krzewów, które warto zobaczyć! Park został oryginalnie i bezpiecznie zaprojektowany dla dzieci w każdym wieku. Spacer po baśniowej krainie to idealna rozrywka dla rodziny!

Jakie atrakcje czekają w Magicznych Ogrodach?

Magiczne ogrody to nie tylko fantastyczne postacie z bajek. To miejsce świetnie się sprawdzi jako aktywny odpoczynek dla dzieci oraz ich opiekunów. W parku znajduje się mnóstwo tuneli, przeszkód, które jeszcze bardziej uatrakcyjnia spędzony czas wśród niezwykłych istot. Trudne przejścia, wspinaczki, przejścia po kamieniach, wodospad oraz zjeżdżalnie to tylko kilka elementów placu zabaw w Janowcu. Oprócz tego w czasie pobytu wróżki, księżniczki, skrzaty leśne organizują wspólną zabawę oraz tańce.

W zależności od pory roku w magicznych ogrodach organizowane są tematyczne wydarzenia z myślą o dzieciach. Sekrety Bulwiaków odbędą się w wrześniowy weekend. Podczas tej imprezy uczestnicy poznają pracowite istoty, które żyją w harmonii z naturą. Pokażą dzieciom jak żyć spokojnie wśród przyrody z uśmiechem na twarzy. Kolejnym wydarzeniem są urodziny króla Eryka. Będzie to czas dobrej zabawy i hulanek. Krasnale przedstawią średniowieczne walki na miecze i kije. Animatorzy podczas każdej z tematycznych wydarzeń dbają o wspólną grę, tańce i zabawę.

Magiczne miejsce przygotowane specjalnie dla dzieci

Baśniowe ogrody przystosowane są głównie z myślą o najmłodszych. Zaczarowani animatorzy pilnują dobrej zabawy, organizując tańce, gry i konkursy. Każde dziecko poczuję się tu swobodnie i miło. Organizatorzy magicznych ogrodów tworzą scenariusze zabaw według podstawy programowej uczniów. Dzięki temu spędzony czas wśród przyrody to wszechstronna lekcja z różnych dziedzin. Na terenie parku nie brakuje również miejsc dostosowanych dla niepełnosprawnych, sklepów z pamiątkami, opieki medycznej, toalet oraz miejsc do przewijania niemowląt.

Miejsce dedykowane dla dzieci posiada plac zabaw, park linowy z wysokością przeszkód dla najmłodszych. Park jest bezpieczny i zadbany. Niepowtarzalne rozrywki, tajemnicze miejsca oraz zagadki to idealny pomysł na spędzenie czasu z rodziną. Dzieci doświadczą tu mnóstwo radości, ciekawych zagadnień naukowych oraz lekkiego dreszczyku emocji. Wszystko organizowane jest z myślą o dzieciach i ich rozwój. Magiczne ogrody to niesamowita przygoda, o której pamięta się przez długie lata.

Redaktor