Wigilia firmowa to nie tylko okazja do wspólnego celebrowania zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, ale również doskonały sposób na podziękowanie pracownikom za kolejny rok wspólnej pracy. Takie spotkanie, zorganizowane poza siedzibą firmy, najlepiej w eleganckiej restauracji – umożliwia wyjście ze sztywnych ram pracowniczych obowiązków i służbowych zależności, sprzyja integracji, swobodnym rozmowom (niekoniecznie na firmowe tematy) i swobodnemu śmiechowi.

Kazimierz Dolny to miasteczko, do którego warto zaprosić swoich współpracowników. Magia kazimierskiego Rynku i okalających go kamieniczek, urokliwe uliczki i zabytki, zapierająca dech w piersiach zieleń oraz szum przepływającej przez miasto Wisły tworzą wyjątkową atmosferę – idealną do świętowania! Hotel i Restauracja Pod Basztą z przyjemnością przygotuje dla Państwa niezapomnianą wigilię firmową, zapewni komfortowy nocleg oraz pomoże w zorganizowaniu czasu wolnego.

Sprawdź dostępność i zarezerwuj! tel. +48 (81) 473 55 35

Zapraszamy 24/7

Oferta wigilijna dla firm

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej restauracji.

NAPISZ DO NAS i zapytaj się o szczegóły oferty.

Pyszne menu wigilijne dla firm

Wigilia (również ta firmowa!) to przede wszystkim doskonałe jedzenie. Potraw nie musi być oczywiście dwanaście, ale te, które znajdą się w wigilijnym menu powinny zachwycać smakiem oraz sposobem podania. Nasze menu wigilijne dla firm może być maksymalnie różnorodne, tak by zaspokoić podniebienia wszystkich osób biorących udział w kolacji. Obok tradycyjnych, polskich potraw, serwujemy dania pochodzące z różnych kuchni świata – szczegóły dotyczące menu, ilości i kolejności podawania potraw zawsze uzgadniamy z Państwem. Nasza Restauracja dysponuje elegancką, przestronną salą, gustownie urządzoną i nowocześnie wyposażoną, w której wspólny posiłek może zjeść równocześnie nawet 70 osób.

Nasza oferta wigilijna dla firm to nie tylko wyśmienita kolacja! Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa nocleg w naszych eleganckich i wygodnych pokojach hotelowych (30 miejsc noclegowych w 13 pokojach o wysokim standardzie), abyście mogli komfortowo wypocząć po kolacji. Udzielimy Państwu również wszelkiej pomocy w zorganizowaniu czasu wolnego (przed kolacja wigilijną lub następnego dnia) – będziecie mogli zaproponować współpracownikom m.in. zwiedzanie Kazimierza Dolnego z doświadczonym przewodnikiem, kulig lub ognisko.


Godziny Otwarcia

Zapraszamy codziennie:

poniedziałek – czwartek 13 – 22
piątek – niedziela 12-23


Rezerwacje

Zarezerwuj stolik lub kolację:
.

tel. +48 81 865 16 10