Kameralne przyjęcie zamiast wystawnego wesela? Doskonały pomysł! Nawet niewielkie przyjęcie weselne może być doskonałym sposobem na podziękowanie gościom, za ich obecność i wsparcie w tym ważnym dla nowożeńców dniu. Poczęstunek dla rodziny można zorganizować w mieszkaniu, w mieszkaniu lub w restauracji. Ta ostatnia wydaje się być najlepszą opcją, jeśli chcemy podać gościom uroczysty obiad, nie poświęcając równocześnie ostatnich chwil przed ślubem na sprzątanie i gotowanie.

Wybierając miejsce na przyjęcie po ślubie cywilnym lub kościelnym, postawmy na neutralne, eleganckie wnętrza, które w łatwy sposób będziemy mogli dopasować do własnych potrzeb i oczekiwań. Istotna jest wielkość sali restauracyjnej (nie powinna być ani za mała, ani za duża), jej ustawność i funkcjonalność oraz jakość wyposażenia (gustowne stoły i krzesła nie będą wymagały zabiegów upiększających). Oczywiście bardzo ważna jest możliwość indywidualnego skomponowania menu.

Sprawdź dostępność i zarezerwuj! tel. +48 (81) 473 55 35

Zapraszamy 24/7

Poczęstunek dla rodziny

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej restauracji.

NAPISZ DO NAS i zapytaj się o szczegóły oferty.

Uroczysty obiad dla gości

Restauracja Pod Basztą z prawdziwą przyjemnością i zaangażowaniem organizuje przyjęcia weselne – zarówno te dla kilkunastu, jak i kilkudziesięciu osób. Dysponujemy salą restauracyjną, w której komfortowo możemy ugościć nawet 70 osób. Wnętrze zostało elegancko zaaranżowane oraz funkcjonalnie i nowocześnie wyposażone, co maksymalnie ułatwia stworzenie przestrzeni idealnie dopasowanej do Państwa potrzeb i oczekiwań. Żadne przyjęcie weselne nie może się obyć bez… wyśmienitego jedzenia, oczywiście!

Nasza Restauracja serwuje doskonałej jakości, różnorodne dania, z których mogą Państwo skomponować idealne menu na mniejsze lub większe przyjęcie weselne. Uroczysty obiad z trzech dań? Przygotuje go dla Państwa z najwyższej jakości świeżych produktów, pochodzących od lokalnych producentów żywności! Kazimierz Dolny to idealne miejsce na ślub i przyjęcie weselne, a my dokładamy wszelkich starań, by każda impreza w Restauracji Pod Basztą przebiegała w radosnej i podniosłej atmosferze, licującej z wagą wydarzenia.


Godziny Otwarcia

Zapraszamy codziennie:

poniedziałek – czwartek 13 – 22
piątek – niedziela 12-23


Rezerwacje

Zarezerwuj stolik lub kolację:
.

tel. +48 81 865 16 10