CATERING DLA PRACOWNIKÓW

Posiadamy profesjonalny sprzęt Cateringowy, namioty, parasole, ławki, stoły, krzesła oraz w pełni wyposażonego busa gastronomicznego marki Iveco. Dzięki nim możemy obsługiwać imprezy powyżej 100 osób. Nasza firma świadczy swoje usługi również poza terenem Kazimierza Dolnego.

Obsługujemy:

  •   ogniska
  •   pikniki firmowe
  •  grille
  •  eventy
  • wszelkiego rodzaju imprezy plenerowe

Dostarczamy dania obiadowe do wielu Puławskich, Opolskich firm i instytucji. Pomożemy zorganizować Państwu imprezę firmową, dowieziemy wszystkie dania na miejsce, możemy również obsłużyć imprezę poza Kazimierzem Działamy na całym terenie województwa Lubelskiego oraz Mazowieckiego.

Catering w Kazimierzu Dolnym i okolicach

Kazimierz Dolny to idealne miejsce na organizację różnego rodzaju konferencji, imprez i spotkań. Różnorodne otoczenie i niezwykła atmosfera miasteczka sprawiają, że wszyscy odwiedzający je goście znajdują w nim coś dla siebie. Jeżeli planujecie Państwo jakikolwiek event w Kazimierzu nad Wisłą powinniście również zaplanować catering. Smaczne i zdrowe przekąski przydadzą się zarówno podczas oficjalnych imprez dla firm, jak i na rodzinnym pikniku.

Restauracja Pod Basztą to nie tylko pyszne jedzenie serwowane gościom na miejscu, ale również jedyna w Kazimierzu Dolnym restauracja i pizzeria oferująca jedzenie z dowozem. Pod Basztą to także sprawdzona firma cateringowa, z której usług korzystają organizatorzy rozmaitych imprez odbywających się na terenie Kazimierza oraz całego województwa lubelskiego i mazowieckiego. Ponadto codziennie dostarczamy nasze dania obiadowe dla pracowników wielu firm i instytucji.

Bogata oferta cateringowa dla firm

Willa Pod Basztą to sprawdzona oferta cateringowa, która zawsze skrojona jest na miarę oczekiwań i potrzeb konkretnego klienta oraz dopasowana do rodzaju wydarzenia. Zapewniamy Państwu kompleksową obsługę zarówno oficjalnych konferencji, jak i imprez plenerowych. Dysponujemy wysokiej jakości meblami piknikowymi (piknikowymi ławami i stołami oraz eleganckimi krzesłami i stolikami), a także funkcjonalnymi namiotami i parasolami. Dzięki takiemu zapleczu jesteśmy w stanie sprawnie obsłużyć wydarzenia przeznaczone nawet dla więcej niż 100 gości.

Nasza firma cateringowa posiada również w pełni wyposażonego busa gastronomicznego, dzięki któremu możemy Państwu zaproponować rozmaite usługi serwowania dowolnych dań, przekąsek i napojów na miejscu imprezy. Mogą Państwo liczyć na naszą pomoc i doradztwo w ustalaniu optymalnego menu, planowaniu ustawienia mebli oraz sposobu / godzin serwowania kolejnych posiłków. Z przyjemnością podzielimy się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem! Gwarantujemy, że będzie smacznie i zdrowo!