Pierwsza Komunia Święta to ważne wydarzenie w życiu dziecka, ale również całej jego rodziny. Wybierając miejsce, w którym zorganizujemy przyjęcie komunijne, powinniśmy zwrócić uwagę przede wszystkim na odpowiednią wielkość sali (adekwatną do liczby gości, których chcemy na przyjęcie zaprosić) oraz jej klimat i wystrój. Nowoczesna, funkcjonalnie zaaranżowana i elegancko umeblowana sala na komunię pozwala na zbudowanie odpowiedniej atmosfery przyjęcia, bez konieczności ponoszenia dodatkowych dużych kosztów związanych z dekorowaniem wnętrza.

Oczywiście nie mniej istotną kwestią jest menu na komunię. Dobre restauracje umożliwiają klientom indywidualne komponowanie komunijnego jadłospisu, co pozwala na optymalne dopasowanie dań i ich komponentów do własnych oczekiwań oraz ewentualnych specyficznych potrzeb (np. gości będących na dietach wykluczających). Jeżeli część gości komunijnych przybędzie na uroczystość z odległych zakątków Polski lub z zagranicy – w dobrym tonie będzie również zabezpieczenie komfortowego noclegu dla nich.

Sprawdź dostępność i zarezerwuj! tel. +48 (81) 473 55 35

Zapraszamy 24/7

Szukasz lokalu na komunię?

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej restauracji.

NAPISZ DO NAS i zapytaj się o szczegóły oferty.

Przyjęcie komunijne dla Twojego dziecka

Przyjęcie komunijne to idealny sposób na podziękowanie gościom za ich obecność w tym ważnym dla dziecka i jego rodziny dniu. Pracownicy Hotelu i Restauracji Pod Basztą doskonale o tym wiedzą i z przyjemnością wesprą Państwa w organizacji perfekcyjnego przyjęcia komunijnego. Dysponujemy elegancką, komfortowo urządzoną salą, w której wygodnie możemy ugościć nawet 70 osób. Gustowne wnętrze oraz stylowe stoły i krzesła pozwalają na stworzenie stonowanej oprawy, adekwatnej do wagi wydarzenia.

Bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu, pomożemy Państwu w skomponowaniu różnorodnego i smacznego menu, który zaspokoi podniebienia wszystkich gości – bez względu na ich wiek, czy szczególne preferencje żywieniowe. Zadbamy równie o dekorację sali, stołów i krzeseł (zgodnie z indywidualnymi ustaleniami i wytycznymi), przygotujemy specjalne miejsce na prezenty komunijne, przygotujemy kącik dla najmłodszych dzieci… Dzięki temu będą Państwo mogli w dniach poprzedzających Komunię Świętą oraz podczas przyjęcia komunijnego skupić się na dziecku i gościach, bez konieczności zajmowania się sprawami organizacyjnymi.


Godziny Otwarcia

Zapraszamy codziennie:

poniedziałek – czwartek 13 – 22
piątek – niedziela 12-23


Rezerwacje

Zarezerwuj stolik lub kolację:
.

tel. +48 81 865 16 10