Tradycja świętowania Sylwestra, podczas którego żegnamy stary i witamy Nowy Rok zrodziła się na przełomie XIX i XX wieku. Początkowo na wykwintnych balach świętowały wyłącznie wyższe sfery, ale dość szybko zwyczaj sylwestrowej zabawy podchwyciły całe społeczeństwa. Obecnie możemy bawić się w tę wyjątkową noc na wiele różnych sposobów: podczas tradycyjnych i eleganckich balów, na domówkach, dyskotekach i imprezach plenerowych. Coraz większą popularnością cieszą się kameralne (mniej lub bardziej) imprezy sylwestrowe, organizowane w restauracjach i spędzane w towarzystwie znajomych i przyjaciół.

Sylwester w Kazimierzu Dolnym? Doskonały pomysł! Niezwykły klimat Kazimierza pozwala na stworzenie niezapomnianej, sylwestrowej atmosfery – tutaj każda impreza jest po prostu… wyjątkowa! Idealna sylwestrowa miejscówka? Willa Pod Basztą to nowoczesna, świetnie zaprojektowana i designersko urządzona sala restauracyjna, w której może się równocześnie bawić kilkadziesiąt osób.

Sprawdź dostępność i zarezerwuj! tel. +48 (81) 473 55 35

Zapraszamy 24/7

Impreza sylwestrowa w Kazimierzu Dolnym

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej restauracji.

NAPISZ DO NAS i zapytaj się o szczegóły oferty.

Bal sylwestrowy, którego nie zapomnisz!

Willa i Restauracja Pod Basztą to idealna lokalizacja, w której można zorganizować niezapomnianego Sylwestra dla rodziny, grupy znajomych i przyjaciół. Znajdą tutaj Państwo wszystko, co niezbędne, żeby impreza sylwestrowa była udana. Dysponujemy przestronną, klimatyzowaną salą i doskonałą kuchnią (menu dopasujemy do Państwa potrzeb i oczekiwań). Zabawa przy muzyce na żywo, czy serwowane przez doświadczonego DJ’a? Możemy zorganizować jedno i drugie!

Marzycie o wypiciu toast o północy pod gwiazdami i podziwianiu pokazu sztucznych ? Nic prostszego! Naszą Restaurację dzieli 300 metrów od kazimierskiego Rynku i tylko 100 metrów od królowej polskich rzek, Wisły. Ponadto w naszym obiekcie dostępnych jest 30 komfortowych miejsc noclegowych dla gości, którzy zechcą spędzić w naszym mieście pierwsze dni Nowego Roku. Dołożymy wszelkich starań, by impreza sylwestrowa spędzona w Willi Pod Basztą była doskonale zorganizowana i przebiegła w świetnej atmosferze.


Godziny Otwarcia

Zapraszamy codziennie:

poniedziałek – czwartek 13 – 22
piątek – niedziela 12-23


Rezerwacje

Zarezerwuj stolik lub kolację:
.

tel. +48 81 865 16 10