Na stypę po pogrzebie bliskiej nam osoby zapraszamy zazwyczaj wszystkich krewnych oraz najbliższych przyjaciół zmarłego. Spokojna uroczystość żałobna to dobra okazja, by powspominać zmarłego członka rodziny i przyjaciela, a spędzenie popogrzebowego czasu z osobami bliskimi najczęściej ułatwia przetrwanie tych trudnych chwil. Stypa to również elegancki sposób ugoszczenia osób, które na pogrzeb przybyły z różnych, często odległych części kraju lub z zagranicy.

Na zorganizowanie uroczystości żałobnej mamy najczęściej kilka dni, które upływają od dnia śmierci bliskiej nam osoby do dnia jej pogrzebu. To wyjątkowo trudny czas dla bliskich zmarłego, dlatego organizację stypy najczęściej powierzamy wybranemu domowi pogrzebowemu lub restauracji, których pracownicy zdejmują z żałobników wszystkie obowiązki związane z przygotowaniem obiadu, czy udekorowaniem stołów i sali. Organizacja stypy oraz jej obsługa to zadaniem wymagające profesjonalizmu, wrażliwości i otwartości na potrzeby żałobników.

Sprawdź dostępność i zarezerwuj! tel. +48 (81) 473 55 35

Zapraszamy 24/7

Stypa w Kazimierzu Dolnym

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej restauracji.

NAPISZ DO NAS i zapytaj się o szczegóły oferty.

Konsolacja – poczęstunek dla najbliższych

Pogrzeb i stypa w Kazimierzu Dolnym? Restauracja Pod Baszta z zaangażowaniem przygotuje konsolację – zarówno tę kameralną, dla kilkunastu członków najbliższej rodziny i przyjaciół, jak i dla większej ilości osób (w naszej sali restauracyjnej zmieści się łącznie 70 gości). Dzieląc się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem, pomożemy w ułożeniu optymalnego na tę uroczystość menu, które może składać się wyłącznie z tradycyjnego obiadu lub z dowolnej ilości ciepłych i zimnych przekąsek.

Sala naszej Restauracji to eleganckie, uniwersalne i klimatyczne wnętrze, które możemy dodatkowo udekorować dowolnymi tekstyliami i/lub ulubionymi kwiatami zmarłej osoby. Konsolacja może odbywać się w zupełnej ciszy lub z sączącą się w tle, delikatną, dopasowaną do charakteru spotkania muzyką. Zadbamy o wszelkie detale związane z organizacją i przygotowaniem konsolacji – Państwo będą musieli jedynie zaprosić żałobników na stypę, wskazując adres Restauracji Pod Basztą. Żałobnikom, którzy przybyli na pogrzeb z daleka, będziemy mogli zaoferować również nocleg.


Godziny Otwarcia

Zapraszamy codziennie:

poniedziałek – czwartek 13 – 22
piątek – niedziela 12-23


Rezerwacje

Zarezerwuj stolik lub kolację:
.

tel. +48 81 865 16 10