Święta Wielkanocne to czas, który najchętniej spędzamy w gronie rodziny i przyjaciół. Odpowiednio przygotowana Wielkanoc wymaga od nas spędzenia wielu godzin na gotowaniu, sprzątaniu i dekorowaniu. A gdyby tak w tym roku zaplanować zupełnie inny sposób na celebrowanie tych radosnych świąt? Świąteczne wyjazdy zyskują na popularności. Z roku na rok coraz więcej osób spędza Wielkanoc (i nie tylko!) poza domem. Wielkanoc w Kazimierzu Dolnym? Brzmi wyśmienicie!

Willa Pod Basztą i Restauracja Pod Basztą z przyjemnością przygotują dla Państwa wyjątkowe Święta Wielkanocne. Dołożymy wszelkich starań, by spędzony u nas świąteczny czas był pełen spokoju i radości. Dysponujemy komfortowymi pokojami i apartamentami, w których nasi Goście mogą wygodnie odpocząć, nie martwiąc się o mycie okien, trzepanie dywanów i ścieranie kurzu… Menu wielkanocne w naszej Restauracji to tradycyjne potrawy świąteczne, przygotowane z najwyższej jakości, świeżych produktów, które kupujemy u lokalnych producentów żywności. No i nie będą Państwo musieli martwić się o pieczenie i gotowanie – jedzenie wielkanocne po prostu zostanie Wam w odpowiednim czasie podane!

Sprawdź dostępność i zarezerwuj! tel. +48 (81) 473 55 35

Zapraszamy 24/7

Święta Wielkanocne w cudnej atmosferze

Kazimierz Dolny to urocze miasteczko, które można odkrywać na wiele różnych sposobów. Klimatyczne zabytki, kojący szum Wisły, magiczny Rynek i niesamowite wąwozy tworzą jedyną w swoim rodzaju scenerię, w którą idealnie wpisuje się celebrowanie czasu spędzanego w gronie najbliższych. Bez względu na to jaki rodzaj odpoczynku preferujemy – każdy znajdzie tutaj taką formę odpoczynku, która w pełni zaspokoi jego oczekiwania i potrzeby.

Święta Wielkanocne to najradośniejsze z chrześcijańskich świąt. Jeżeli myślimy o ich spędzeniu poza domem – zdecydowanie powinniśmy wziąć pod uwagę Kazimierz nad Wisłą. Atmosfera tego miejsca zachwyca od lat wszystkich turystów, którzy zdecydują się na jego odwiedzenie, bez względu na porę roku, towarzystwo, czy okazję. Wielkanoc spędzona w Kazimierzu Dolnym będzie z pewnością niezapomniana, a dzięki doskonale wykwalifikowanej obsłudze Willi Pod Basztą – świetnie przygotowana i pełna… błogiego lenistwa.