Kazimierz Dolny to doskonały pomysł na rekreację z dzieckiem. Uroczy, kazimierski Rynek, zachwycająca bliskość Wisły (wzdłuż jej brzegu ciągnie się wybrukowany wał umożliwiający spacery z dziecięcymi wózkami), interesujące zabytki, zapierające dech w piersiach wąwozy oraz trasy turystyczne o różnym stopniu trudności to świetna oferta dla rodziny, z której każdy wybierze coś dla siebie. Kazimierz Dolny z dziećmi to również możliwość wzięcia udziału w rozlicznych festiwalach i zlotach (m.in. motocyklowych), które są cyklicznie organizowane w naszym miasteczku.

Pracownicy Willi Pod Basztą z przyjemnością pomogą swoim gościom w zorganizowaniu czasu wolnego w Kazimierzu nad Wisłą. Podpowiemy jakie atrakcje będą odpowiednie dla dzieci w różnym wieku, umówimy Państwa z najlepszymi przewodnikami po Kazimierzu Dolnym, zorganizujemy ognisko, zabawę muzyczną lub dyskotekę. Willa Pod Basztą i Restauracja Pod Basztą to miejsce, które zdecydowanie warto odwiedzić z rodziną.

Sprawdź dostępność i zarezerwuj! tel. +48 (81) 473 55 35

Zapraszamy 24/7

Oferta specjalna dla rodziców z dziećmi

Willa Pod Basztą oferuje nie tylko dwu i trzyosobowe pokoje, ale również apartamenty. Rodzinom z dziećmi szczególnie polecamy apartament na poddaszu – duży, przestronny i podzielony na funkcjonalne strefy (sypialnianą, wypoczynkową i jadalnianą). W klimatyzowanym apartamencie znajduje się duże małżeńskie łóżko i wygodna, rozkładana sofa, a w łazience komfortowa wanna. Do dyspozycji naszych gości są również ręczniki i mini produkty kosmetyczne.

Restauracja Pod Basztą zadbała o specjalne menu dla dzieci. Mniejsze porcje (w niższych cenach!) ulubionych dziecięcych dań to gwarancja, że… nawet niejadek zje obiadek. Maluchy mogą wybrać m.in. pyszny, wiejski rosołek lub pomidorową, a na drugie danie zjeść nuggetsy z kurczaka lub pyszne klopsiki. Wszystkie serwowane przez nas potrawy przygotowujemy wyłącznie z doskonałej jakości, świeżych produktów, które kupujemy od lokalnych producentów żywności.