Imprezy integracyjne dla firm to doskonała metoda na zgranie zespołu współpracowników. Luźna atmosfera, swobodna zabawa i okazja do niezobowiązujących rozmów (nie tylko o pracy!) sprzyjają budowaniu dobrych relacji, które później przekładają się pozytywnie na motywację pracowników oraz ich identyfikację z firmą. Ponadto imprezy firmowe to świetna sposobność do celebrowania rozmaitych okazji. Urodziny prezesa? Dziesięciolecie firmy? Świetny wynik finansowy? Każda z tych okazji (i wiele innych!) jest dobra, by przygotować niezapomnianą imprezę firmową.

Organizacja imprez integracyjnych i okolicznościowych imprez firmowych to spore wyzwanie i duża odpowiedzialność. Wynajęcie lokalu o odpowiednim standardzie i wielkości, zaplanowanie menu oraz dodatkowych rozrywek, zagwarantowanie noclegu dla osób, które na imprezę przyjadą z odległych krańców Polski lub Europy… Jeżeli zależy nam, żeby wszystko było dopięte na przysłowiowy ostatni guzik – przygotowanie imprezy firmowej warto powierzyć doświadczonym profesjonalistom!

Sprawdź dostępność i zarezerwuj! tel. +48 (81) 473 55 35

Zapraszamy 24/7

Imprezy firmowe w Kazimierzu Dolnym

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej restauracji.

NAPISZ DO NAS i zapytaj się o szczegóły oferty.

Najlepsza impreza integracyjna? W Kazimierzu nad Wisłą!

Kazimierz Dolny to miejsce stworzone do celebrowania różnych okazji, również tych związanych z naszym życiem zawodowym. Niezwykły klimat miasteczka, urocze zabytki, szum Wisły i bliskość unikatowej przyrody sprawiają, że to miejsce chętnie wybierane na organizację rozmaitych imprez firmowych. Willa Pod Basztą to doskonała lokalizacja w Kazimierzu nad Wisłą, która zagwarantuje Państwu nie tylko komfortowy nocleg, ale również menu dopasowane do Państwa potrzeb i oczekiwań oraz wszelką pomoc w zorganizowaniu czasu wolnego.

Willa Pod Basztą to 30 miejsc noclegowych w 13 wygodnych pokojach i apartamentach. W tym samym budynku znajduje się doskonała Restauracja Pod Baszta, z nowoczesną salą restauracyjną, w której możemy ugościć równocześnie nawet 70 osób oraz klimatyzowana, świetnie wyposażona sala konferencyjna, przeznaczona dla 30 osób. Z przyjemnością pomożemy Państwu w kompleksowym przygotowaniu imprezy firmowej: od ułożenia optymalnego menu, przez rezerwację noclegów, po zaplanowanie dodatkowych atrakcji i aktywności.


Godziny Otwarcia

Zapraszamy codziennie:

poniedziałek – czwartek 13 – 22
piątek – niedziela 12-23


Rezerwacje

Zarezerwuj stolik lub kolację:
.

tel. +48 81 865 16 10