Andrzejki to jedna z najpopularniejszych i cieszących się największym zainteresowaniem imprez jesiennych. Impreza andrzejkowa wyprawiana jest zwyczajowo w wigilię świętego Andrzeja, czyli 29 listopada. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by zorganizować ją wcześniej, w dowolne listopadowe popołudnie lub wieczór. Kluczem do udanej imprezy andrzejkowej jest znalezienie odpowiedniego lokalu oraz zgromadzenia ludzi, w towarzystwie których będziemy się wyśmienicie bawić.

Organizacja imprezy andrzejkowej to spore wyzwanie! Andrzejki bowiem to nie tylko doskonała muzyka i pyszne jedzenie, ale również… wróżby! Przecież to one są kwintesencją Andrzejek! Wróżyć można z wosku (który „pokaże, co życie niesie nam w darze”), ale również z kart, kamieni, czy butów. Kazimierz Dolny i Andrzejki? To zdecydowanie idzie w parze! Pracownicy Restauracji Pod Basztą z przyjemnością pomogą Państwu w zorganizowaniu niezapomnianej imprezy andrzejkowej dla grupy znajomych i przyjaciół lub współpracowników – zabawa to doskonały sposób na integrację!

Sprawdź dostępność i zarezerwuj! tel. +48 (81) 473 55 35

Zapraszamy 24/7

Organizacja imprezy andrzejkowej

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej restauracji.

NAPISZ DO NAS i zapytaj się o szczegóły oferty.

Huczna impreza ostatkowa

Andrzejki to impreza ostatkowa, a ostatki to nic innego, jak… ostatnia okazja do hucznego imprezowania przed okresem chrześcijańskiego adwentu. Gwarancją dobrej zabawy jest jej odpowiednie zaplanowanie i przygotowanie. Restauracja Pod Basztą dysponuje sporą, nowocześnie zaaranżowaną salą, w której bezpiecznie może bawić się nawet kilkadziesiąt osób. Z radością podzielimy się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem oraz wesprzemy w przygotowaniu całego wydarzenia: od udekorowania sali i skomponowania menu, przez zorganizowanie oprawy muzycznej, po zaplanowanie andrzejkowych atrakcji.

Restauracja Pod Basztą usytuowana jest w centrum Kazimierza Dolnego, w odległości zaledwie 300 metrów od kazimierskiego Rynku oraz 100 metrów od Wisły. To doskonały punkt na imprezowej mapie Kazimierza i lokalizacja, do której z łatwością dotrzemy z różnych miejsc miast i województwa. Impreza andrzejkowa w naszym obiekcie to gwarancja doskonałej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia wszelkich szczegółów.


Godziny Otwarcia

Zapraszamy codziennie:

poniedziałek – czwartek 13 – 22
piątek – niedziela 12-23


Rezerwacje

Zarezerwuj stolik lub kolację:
.

tel. +48 81 865 16 10