Przyjęcie z okazji Chrztu Świętego dziecka to okazja do świętowania w gronie najbliższych osób, rodziny i przyjaciół jednego z najważniejszych wydarzeń w dniu chrześcijanina. Duchowy charakter przyjęcia wymaga szczególnej oprawy, wynajęcia odpowiedniego lokalu, zaplanowania dekoracji oraz skomponowania smacznego menu. Organizacja chrzcin może być sporym wyzwaniem dla świeżo upieczonych rodziców, dlatego warto ją powierzyć profesjonalistom, którzy zdejmą z nas większość związanych z nią obowiązków.

Szukając odpowiedniego lokalu na chrzciny, należy wziąć pod uwagę przede wszystkim jego aranżację (im ładniejsze i elegantsze wnętrze, tym mniej pracy będzie wymagało jego przygotowanie) oraz kuchnię. Ciesząca się dobrymi opiniami restauracja to zdecydowanie najbezpieczniejsze i najwygodniejsze rozwiązanie, dzięki któremu będą Państwo mogli liczyć na doskonałą obsługę i świetne jedzenie. Dobra lokalizacja oraz piękne otoczenie restauracji to dodatkowe atuty, które pozwolą Państwu wybrać… Restaurację Pod Basztą.

Sprawdź dostępność i zarezerwuj! tel. +48 (81) 473 55 35

Zapraszamy 24/7

Szukasz lokalu na chrzciny?

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej restauracji.

NAPISZ DO NAS i zapytaj się o szczegóły oferty.

Zorganizuj chrzciny w Kazimierzu Dolnym

Kazimierz Dolny to urocze miasteczko, pełne zieleni i klimatycznych zakątków. To idealne miejsce na organizację chrztu i przyjęcia z jego okazji. Restauracja Pod Basztą oferuje doskonały lokal na chrzciny – przestronny, elegancki i gustownie umeblowany. Uniwersalna aranżacja i ponadczasowe dekoracje pozwalają na bezproblemowe dopasowanie sali do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Restauracja Pod Basztą z równą przyjemnością i zaangażowaniem organizuje i obsługuje kameralne przyjęcia, jak i uroczystości dla kilkudziesięciu osób (maksymalna liczna gości to 70 osób).

Bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu, pomożemy Państwu skomponować idealne menu na chrzciny, z liczbą ciepłych i zimnych dań i przekąsek oraz deserów dopasowaną do czasu trwania imprezy. Dołożymy wszelkich starań, by wszystkie posiłki smakowały wyśmienicie i były podane w elegancki sposób. Zadbamy o to, by sala na chrzciny oraz słoty i krzesła zostały przygotowane i udekorowana zgodnie z Państwa życzeniami i wytycznymi. To wszystko pozwoli Państwu celebrować ten ważny dzień w spokoju i radości, bez potrzeby troszczenia się o organizacyjne detale.


Godziny Otwarcia

Zapraszamy codziennie:

poniedziałek – czwartek 13 – 22
piątek – niedziela 12-23


Rezerwacje

Zarezerwuj stolik lub kolację:
.

tel. +48 81 865 16 10